בית > מוצרים > נגדים > נגד שבב - הרכבה משטחית > MMF207FRE412R
MMF207FRE412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYתמונות הן עבור התייחסות בלבד.
ראה מפרטי מוצרים עבור פרטי המוצר.
לקנות MMF207FRE412R עם ביטחון מ Components-World.HK, 1 שנה אחריות
בקש ציטוט
מספר חלק MMF207FRE412R
יַצרָן Yageo
תאור RES SMD 1% 0.6W MELF
(בדולר ארה"ב)
6000 pcs
Product parameter
מספר חלק MMF207FRE412R יַצרָן Yageo
תאור RES SMD 1% 0.6W MELF מעמד של נטול עופרת / מעמד לפי RoHS נטול עופרת / תואם RoHS
כמות זמינה 2051589 pcs טופס מידע MMF Series
קטגוריה נגדים סוֹבלָנוּת ±1%
מקדם טמפרטורה ±50ppm/°C מארז התקן של הספק MELF
גודל / ממד 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm) סִדרָה MMF
הִתנַגְדוּת 412 Ohms הספק (ואט) 0.6W
אריזה Tape & Reel (TR) אריזה / מארז MELF, 0207
טמפרטורת פעולה -55°C ~ 155°C מספר הסיומים 2
מעמד של נטול עופרת / מעמד לפי RoHS Lead free / RoHS Compliant גובה - מקובע (מקס ') -
מאפיינים - שיעור כשל -
תיאור מפורט 412 Ohms ±1% 0.6W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film הרכב Metal Film