בית > מוצרים > נגדים > באמצעות נגדי חור > MFR100FTF73-412R
MFR100FTF73-412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYתמונות הן עבור התייחסות בלבד.
ראה מפרטי מוצרים עבור פרטי המוצר.
לקנות MFR100FTF73-412R עם ביטחון מ Components-World.HK, 1 שנה אחריות
בקש ציטוט
מספר חלק MFR100FTF73-412R
יַצרָן Yageo
תאור RES MF 1W 1% AXIAL
(בדולר ארה"ב)
5000 pcs
Product parameter
מספר חלק MFR100FTF73-412R יַצרָן Yageo
תאור RES MF 1W 1% AXIAL מעמד של נטול עופרת / מעמד לפי RoHS נטול עופרת / תואם RoHS
כמות זמינה 1715480 pcs טופס מידע MFR Series
קטגוריה נגדים סוֹבלָנוּת ±1%
מקדם טמפרטורה ±100ppm/°C מארז התקן של הספק Axial
גודל / ממד 0.177" Dia x 0.453" L (4.50mm x 11.50mm) סִדרָה MFR
הִתנַגְדוּת 412 Ohms הספק (ואט) 1W
אריזה Tape & Box (TB) אריזה / מארז Axial
טמפרטורת פעולה -55°C ~ 155°C מספר הסיומים 2
מעמד של נטול עופרת / מעמד לפי RoHS Lead free / RoHS Compliant גובה - מקובע (מקס ') -
מאפיינים - תיאור מפורט 412 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Metal Film