בית > מוצרים > נגדים > באמצעות נגדי חור > MFR-25FTF52-412R
MFR-25FTF52-412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYתמונות הן עבור התייחסות בלבד.
ראה מפרטי מוצרים עבור פרטי המוצר.
לקנות MFR-25FTF52-412R עם ביטחון מ Components-World.HK, 1 שנה אחריות
בקש ציטוט
מספר חלק MFR-25FTF52-412R
יַצרָן Yageo
תאור RES MF 1/4W 1% AXIAL
Product parameter
מספר חלק MFR-25FTF52-412R יַצרָן Yageo
תאור RES MF 1/4W 1% AXIAL מעמד של נטול עופרת / מעמד לפי RoHS נטול עופרת / תואם RoHS
כמות זמינה 2849395 pcs טופס מידע MFR Series
קטגוריה נגדים סוֹבלָנוּת ±1%
מקדם טמפרטורה ±100ppm/°C מארז התקן של הספק Axial
גודל / ממד 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm) סִדרָה MFR
הִתנַגְדוּת 412 Ohms הספק (ואט) 0.25W, 1/4W
אריזה Tape & Box (TB) אריזה / מארז Axial
טמפרטורת פעולה -55°C ~ 155°C מספר הסיומים 2
זמן אספקה ​​רגיל של היצרן 16 Weeks מעמד של נטול עופרת / מעמד לפי RoHS Lead free / RoHS Compliant
גובה - מקובע (מקס ') - מאפיינים -
תיאור מפורט 412 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film הרכב Metal Film