בית > מוצרים > נגדים > באמצעות נגדי חור > MFR-25FRFPN412R
MFR-25FRFPN412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYתמונות הן עבור התייחסות בלבד.
ראה מפרטי מוצרים עבור פרטי המוצר.
לקנות MFR-25FRFPN412R עם ביטחון מ Components-World.HK, 1 שנה אחריות
בקש ציטוט
מספר חלק MFR-25FRFPN412R
יַצרָן Yageo
תאור RES MF 1/4W 1% AXIAL
Product parameter
מספר חלק MFR-25FRFPN412R יַצרָן Yageo
תאור RES MF 1/4W 1% AXIAL מעמד של נטול עופרת / מעמד לפי RoHS נטול עופרת / תואם RoHS
כמות זמינה 4027806 pcs טופס מידע MFR Series
קטגוריה נגדים סוֹבלָנוּת ±1%
מקדם טמפרטורה ±100ppm/°C מארז התקן של הספק Panasert
גודל / ממד 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm) סִדרָה MFR
הִתנַגְדוּת 412 Ohms הספק (ואט) 0.25W, 1/4W
אריזה Tape & Reel (TR) אריזה / מארז Axial
טמפרטורת פעולה -55°C ~ 155°C מספר הסיומים 2
מעמד של נטול עופרת / מעמד לפי RoHS Lead free / RoHS Compliant גובה - מקובע (מקס ') -
מאפיינים - תיאור מפורט 412 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film
הרכב Metal Film
מוצרים קשורים
  • חֵלֶק#:MFR-25FRFPN3K9
  • היצרנים:Yageo
  • תאור:RES MF 1/4W 1% AXIAL