בית > מוצרים > נגדים > באמצעות נגדי חור > MFR-12DTD52-412R
MFR-12DTD52-412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYתמונות הן עבור התייחסות בלבד.
ראה מפרטי מוצרים עבור פרטי המוצר.
לקנות MFR-12DTD52-412R עם ביטחון מ Components-World.HK, 1 שנה אחריות
בקש ציטוט
מספר חלק MFR-12DTD52-412R
יַצרָן Yageo
תאור RES MF 1/6W 0.5% AXIAL
Product parameter
מספר חלק MFR-12DTD52-412R יַצרָן Yageo
תאור RES MF 1/6W 0.5% AXIAL מעמד של נטול עופרת / מעמד לפי RoHS נטול עופרת / תואם RoHS
כמות זמינה 2086210 pcs טופס מידע MFR Series
קטגוריה נגדים סוֹבלָנוּת ±0.5%
מקדם טמפרטורה ±25ppm/°C מארז התקן של הספק Axial
גודל / ממד 0.075" Dia x 0.134" L (1.90mm x 3.40mm) סִדרָה MFR
הִתנַגְדוּת 412 Ohms הספק (ואט) 0.167W, 1/6W
אריזה Tape & Box (TB) אריזה / מארז Axial
טמפרטורת פעולה -55°C ~ 155°C מספר הסיומים 2
מעמד של נטול עופרת / מעמד לפי RoHS Lead free / RoHS Compliant גובה - מקובע (מקס ') -
מאפיינים - תיאור מפורט 412 Ohms ±0.5% 0.167W, 1/6W Through Hole Resistor Axial Metal Film