בית > מוצרים > נגדים > באמצעות נגדי חור > MF0207FRD52-412R
MF0207FRD52-412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYתמונות הן עבור התייחסות בלבד.
ראה מפרטי מוצרים עבור פרטי המוצר.
לקנות MF0207FRD52-412R עם ביטחון מ Components-World.HK, 1 שנה אחריות
בקש ציטוט
מספר חלק MF0207FRD52-412R
יַצרָן Yageo
תאור RES MF 0.6W 1% AXIAL
(בדולר ארה"ב)
5000 pcs
Product parameter
מספר חלק MF0207FRD52-412R יַצרָן Yageo
תאור RES MF 0.6W 1% AXIAL מעמד של נטול עופרת / מעמד לפי RoHS נטול עופרת / תואם RoHS
כמות זמינה 4114706 pcs טופס מידע MF0 Series
קטגוריה נגדים סוֹבלָנוּת ±1%
מקדם טמפרטורה ±50ppm/°C מארז התקן של הספק Axial
גודל / ממד 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm) סִדרָה MF0
הִתנַגְדוּת 412 Ohms הספק (ואט) 0.6W
אריזה Tape & Reel (TR) אריזה / מארז Axial
טמפרטורת פעולה -55°C ~ 155°C מספר הסיומים 2
מעמד של נטול עופרת / מעמד לפי RoHS Lead free / RoHS Compliant גובה - מקובע (מקס ') -
מאפיינים - תיאור מפורט 412 Ohms ±1% 0.6W Through Hole Resistor Axial Metal Film