בית > מוצרים > נגדים > באמצעות נגדי חור > FMP200FRF52-412R
FMP200FRF52-412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYתמונות הן עבור התייחסות בלבד.
ראה מפרטי מוצרים עבור פרטי המוצר.
לקנות FMP200FRF52-412R עם ביטחון מ Components-World.HK, 1 שנה אחריות
בקש ציטוט
מספר חלק FMP200FRF52-412R
יַצרָן Yageo
תאור RES MF 2W 1% AXIAL
(בדולר ארה"ב)
5000 pcs
Product parameter
מספר חלק FMP200FRF52-412R יַצרָן Yageo
תאור RES MF 2W 1% AXIAL מעמד של נטול עופרת / מעמד לפי RoHS נטול עופרת / תואם RoHS
כמות זמינה 2346500 pcs טופס מידע FMP Series
קטגוריה נגדים סוֹבלָנוּת ±1%
מקדם טמפרטורה ±100ppm/°C מארז התקן של הספק Axial
גודל / ממד 0.154" Dia x 0.354" L (3.90mm x 9.00mm) סִדרָה FMP
הִתנַגְדוּת 412 Ohms הספק (ואט) 2W
אריזה Tape & Reel (TR) אריזה / מארז Axial
טמפרטורת פעולה -55°C ~ 155°C מספר הסיומים 2
מעמד של נטול עופרת / מעמד לפי RoHS Lead free / RoHS Compliant גובה - מקובע (מקס ') -
מאפיינים Flame Proof, Safety תיאור מפורט 412 Ohms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film