בית > מוצרים > נגדים > נגד שבב - הרכבה משטחית > RNCF2010BKE412R
RNCF2010BKE412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYתמונות הן עבור התייחסות בלבד.
ראה מפרטי מוצרים עבור פרטי המוצר.
לקנות RNCF2010BKE412R עם ביטחון מ Components-World.HK, 1 שנה אחריות
בקש ציטוט
מספר חלק RNCF2010BKE412R
יַצרָן Stackpole Electronics, Inc.
תאור RES 412 OHM 0.1% 1/3W 2010
(בדולר ארה"ב)
1000 pcs
Product parameter
מספר חלק RNCF2010BKE412R יַצרָן Stackpole Electronics, Inc.
תאור RES 412 OHM 0.1% 1/3W 2010 מעמד של נטול עופרת / מעמד לפי RoHS נטול עופרת / תואם RoHS
כמות זמינה 364029 pcs טופס מידע Resistor Packaging SpecRNCF Series
קטגוריה נגדים סוֹבלָנוּת ±0.1%
מקדם טמפרטורה ±25ppm/°C מארז התקן של הספק 2010
גודל / ממד 0.193" L x 0.094" W (4.90mm x 2.40mm) סִדרָה RNCF
הִתנַגְדוּת 412 Ohms הספק (ואט) 0.333W, 1/3W
אריזה Tape & Reel (TR) אריזה / מארז 2010 (5025 Metric)
טמפרטורת פעולה -55°C ~ 155°C מספר הסיומים 2
רמת רגישות לחות (MSL) 1 (Unlimited) זמן אספקה ​​רגיל של היצרן 12 Weeks
מעמד של נטול עופרת / מעמד לפי RoHS Lead free / RoHS Compliant גובה - מקובע (מקס ') 0.026" (0.65mm)
מאפיינים Automotive AEC-Q200 שיעור כשל -
תיאור מפורט 412 Ohms ±0.1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film הרכב Thin Film