בית > מוצרים > נגדים > נגד שבב - הרכבה משטחית > RNCF1206DKE412R
RNCF1206DKE412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYתמונות הן עבור התייחסות בלבד.
ראה מפרטי מוצרים עבור פרטי המוצר.
לקנות RNCF1206DKE412R עם ביטחון מ Components-World.HK, 1 שנה אחריות
בקש ציטוט
מספר חלק RNCF1206DKE412R
יַצרָן Stackpole Electronics, Inc.
תאור RES 412 OHM 0.5% 1/4W 1206
(בדולר ארה"ב)
1000 pcs
Product parameter
מספר חלק RNCF1206DKE412R יַצרָן Stackpole Electronics, Inc.
תאור RES 412 OHM 0.5% 1/4W 1206 מעמד של נטול עופרת / מעמד לפי RoHS נטול עופרת / תואם RoHS
כמות זמינה 880454 pcs טופס מידע Resistor Packaging SpecRNCF Series
קטגוריה נגדים סוֹבלָנוּת ±0.5%
מקדם טמפרטורה ±25ppm/°C מארז התקן של הספק 1206
גודל / ממד 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm) סִדרָה RNCF
הִתנַגְדוּת 412 Ohms הספק (ואט) 0.25W, 1/4W
אריזה Tape & Reel (TR) אריזה / מארז 1206 (3216 Metric)
טמפרטורת פעולה -55°C ~ 155°C מספר הסיומים 2
רמת רגישות לחות (MSL) 1 (Unlimited) זמן אספקה ​​רגיל של היצרן 12 Weeks
מעמד של נטול עופרת / מעמד לפי RoHS Lead free / RoHS Compliant גובה - מקובע (מקס ') 0.026" (0.65mm)
מאפיינים Automotive AEC-Q200 שיעור כשל -
תיאור מפורט 412 Ohms ±0.5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film הרכב Thin Film