בית > מוצרים > נגדים > נגד שבב - הרכבה משטחית > RNCF0402BTC412R
RNCF0402BTC412R
RNCF0402BTC412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYתמונות הן עבור התייחסות בלבד.
ראה מפרטי מוצרים עבור פרטי המוצר.
לקנות RNCF0402BTC412R עם ביטחון מ Components-World.HK, 1 שנה אחריות
בקש ציטוט
מספר חלק RNCF0402BTC412R
יַצרָן Stackpole Electronics, Inc.
תאור RES 412 OHM 0.1% 1/16W 0402
(בדולר ארה"ב)
10000 pcs
Product parameter
מספר חלק RNCF0402BTC412R יַצרָן Stackpole Electronics, Inc.
תאור RES 412 OHM 0.1% 1/16W 0402 מעמד של נטול עופרת / מעמד לפי RoHS נטול עופרת / תואם RoHS
כמות זמינה 1525403 pcs טופס מידע Resistor Packaging SpecRNCF Series
קטגוריה נגדים סוֹבלָנוּת ±0.1%
מקדם טמפרטורה ±50ppm/°C מארז התקן של הספק 0402
גודל / ממד 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) סִדרָה RNCF
הִתנַגְדוּת 412 Ohms הספק (ואט) 0.063W, 1/16W
אריזה Tape & Reel (TR) אריזה / מארז 0402 (1005 Metric)
טמפרטורת פעולה -55°C ~ 155°C מספר הסיומים 2
רמת רגישות לחות (MSL) 1 (Unlimited) זמן אספקה ​​רגיל של היצרן 12 Weeks
מעמד של נטול עופרת / מעמד לפי RoHS Lead free / RoHS Compliant גובה - מקובע (מקס ') 0.014" (0.35mm)
מאפיינים Automotive AEC-Q200 שיעור כשל -
תיאור מפורט 412 Ohms ±0.1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film הרכב Thin Film