בית > מוצרים > קבלים > קבלים קרמיים > CDR34BP432BFURAB
CDR34BP432BFURAB
CDR34BP432BFURAB
OMRON AUTOMATION & SAFETYתמונות הן עבור התייחסות בלבד.
ראה מפרטי מוצרים עבור פרטי המוצר.
לקנות CDR34BP432BFURAB עם ביטחון מ Components-World.HK, 1 שנה אחריות
בקש ציטוט
מספר חלק CDR34BP432BFURAB
יַצרָן Electro-Films (EFI) / Vishay
תאור CAP CER 4300PF 100V BP 1812
Product parameter
מספר חלק CDR34BP432BFURAB יַצרָן Electro-Films (EFI) / Vishay
תאור CAP CER 4300PF 100V BP 1812 מעמד של נטול עופרת / מעמד לפי RoHS נטול עופרת / תואם RoHS
כמות זמינה 5703 pcs טופס מידע CDR Series (MIL-PRF-55681)
קטגוריה קבלים מתח - נקוב 100V
סוֹבלָנוּת ±1% עובי (מקס) 0.059" (1.50mm)
מקדם טמפרטורה BP גודל / ממד 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
סִדרָה Military, MIL-PRF-55681, CDR34 דירוגים -
אריזה Bulk אריזה / מארז 1812 (4532 Metric)
טמפרטורת פעולה -55°C ~ 125°C סוג השמה Surface Mount, MLCC
גובה - מקובע (מקס ') - מאפיינים -
שיעור כשל R (0.01%) תיאור מפורט 4300pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 1812 (4532 Metric)
קיבוליות 4300pF יישומים General Purpose