בית > מוצרים > קבלים > קבלים קרמיים > CDR32BP910BFURAB
CDR32BP910BFURAB
CDR32BP910BFURAB
OMRON AUTOMATION & SAFETYתמונות הן עבור התייחסות בלבד.
ראה מפרטי מוצרים עבור פרטי המוצר.
לקנות CDR32BP910BFURAB עם ביטחון מ Components-World.HK, 1 שנה אחריות
בקש ציטוט
מספר חלק CDR32BP910BFURAB
יַצרָן Electro-Films (EFI) / Vishay
תאור CAP CER 91PF 100V BP 1206
Product parameter
מספר חלק CDR32BP910BFURAB יַצרָן Electro-Films (EFI) / Vishay
תאור CAP CER 91PF 100V BP 1206 מעמד של נטול עופרת / מעמד לפי RoHS נטול עופרת / תואם RoHS
כמות זמינה 3989 pcs טופס מידע CDR Series (MIL-PRF-55681)
קטגוריה קבלים מתח - נקוב 100V
סוֹבלָנוּת ±1% עובי (מקס) 0.051" (1.30mm)
מקדם טמפרטורה BP גודל / ממד 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
סִדרָה Military, MIL-PRF-55681, CDR32 דירוגים -
אריזה Bulk אריזה / מארז 1206 (3216 Metric)
טמפרטורת פעולה -55°C ~ 125°C סוג השמה Surface Mount, MLCC
גובה - מקובע (מקס ') - מאפיינים -
שיעור כשל R (0.01%) תיאור מפורט 91pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 1206 (3216 Metric)
קיבוליות 91pF יישומים General Purpose