בית > מוצרים > קבלים > קבלים קרמיים > CDR31BP150BFURAB
CDR31BP150BFURAB
CDR31BP150BFURAB
OMRON AUTOMATION & SAFETYתמונות הן עבור התייחסות בלבד.
ראה מפרטי מוצרים עבור פרטי המוצר.
לקנות CDR31BP150BFURAB עם ביטחון מ Components-World.HK, 1 שנה אחריות
בקש ציטוט
מספר חלק CDR31BP150BFURAB
יַצרָן Electro-Films (EFI) / Vishay
תאור CAP CER 15PF 100V BP 0805
(בדולר ארה"ב)
Get a quote
Product parameter
מספר חלק CDR31BP150BFURAB יַצרָן Electro-Films (EFI) / Vishay
תאור CAP CER 15PF 100V BP 0805 מעמד של נטול עופרת / מעמד לפי RoHS נטול עופרת / תואם RoHS
כמות זמינה 4995 pcs טופס מידע CDR Series (MIL-PRF-55681)
קטגוריה קבלים מתח - נקוב 100V
סוֹבלָנוּת ±1% עובי (מקס) 0.051" (1.30mm)
מקדם טמפרטורה BP גודל / ממד 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
סִדרָה Military, MIL-PRF-55681, CDR31 דירוגים -
אריזה Bulk אריזה / מארז 0805 (2012 Metric)
טמפרטורת פעולה -55°C ~ 125°C סוג השמה Surface Mount, MLCC
רמת רגישות לחות (MSL) 1 (Unlimited) סגנון עופרת -
ריווח עופרת - מעמד של נטול עופרת / מעמד לפי RoHS Lead free / RoHS Compliant
גובה - מקובע (מקס ') - מאפיינים -
שיעור כשל R (0.01%) תיאור מפורט 15pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 0805 (2012 Metric)
קיבוליות 15pF יישומים General Purpose