בית > מוצרים > משרנים, סלילים, משנקים > קבוע משרתים > 160R-270JS
160R-270JS
OMRON AUTOMATION & SAFETYתמונות הן עבור התייחסות בלבד.
ראה מפרטי מוצרים עבור פרטי המוצר.
לקנות 160R-270JS עם ביטחון מ Components-World.HK, 1 שנה אחריות
בקש ציטוט
מספר חלק 160R-270JS
יַצרָן API Delevan
תאור FIXED IND 27NH 1.295A 75 MOHM
(בדולר ארה"ב)
50 pcs
Product parameter
מספר חלק 160R-270JS יַצרָן API Delevan
תאור FIXED IND 27NH 1.295A 75 MOHM מעמד של נטול עופרת / מעמד לפי RoHS נטול עופרת / תואם RoHS
כמות זמינה 2954 pcs טופס מידע 160(R) Series
קטגוריה משרנים, סלילים, משנקים סוּג -
סוֹבלָנוּת ±5% מארז התקן של הספק -
גודל / ממד 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm) מיגון Unshielded
סִדרָה 160R דירוגים -
Q @ Freq 48 @ 100MHz אריזה Bulk
אריזה / מארז 2-SMD שמות אחרים 160R-270JS BULK 50
טמפרטורת פעולה -55°C ~ 125°C סוג השמה Surface Mount
רמת רגישות לחות (MSL) 1 (Unlimited) חומר - ליבה Phenolic
זמן אספקה ​​רגיל של היצרן 13 Weeks מעמד של נטול עופרת / מעמד לפי RoHS Lead free / RoHS Compliant
תדר השראה - בדיקה 100MHz הַשׁרָאוּת 27nH
גובה - מקובע (מקס ') 0.080" (2.03mm) תדר - תהודה עצמית 900MHz
תיאור מפורט 27nH Unshielded Inductor 1.295A 75 mOhm Max 2-SMD התנגדות DC (DCR) 75 mOhm Max
דירוג נוכחי 1.295A זרם - רוויה -